فراموش کردم
اعضای انجمن(156) صفحه اصلی انجمن نظرات انجمن
جستجوی انجمن
عناوین پر بازدید ماه
سعید انگوتی گلنگدری (rajoooo-joooon )    

اسامی نامزدهای مستقل شورای اسلامی شهر میانه

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۳/۱۸ ساعت 11:23 بازدید کل: 746 بازدید امروز: 3 4 می‌پسندم  
 

مباحث  انتخاباتی شورای شهر با شادابی ورقابت بسیار سالم درمحافل عمومی وخصوصی درجریان است ونامزدهای محترم به طرق مختلف سعی درشناساندن خود وتبیین عملکرد واعلان برنامه های آتی خود دارند ،باعنایت به کثرت نامزدهای شورا شناخت عامه مردم از ایشان بسی دشوار می نماید ودراین رهگذر مسئولیت صاحبان فکر وقلم وتریبون واصحاب رسانه بیش از پیش نمایان می شود .

 دراین برهه از زمان معرفی نامزدهای اصلح به مردم عزیزمان از اوجب واجبات به نظر می رسد وکوچکترین اهمال دراین عرصه مطمئنا پشیمانی چهارساله را به همراه خواهد داشت .

کلیه عزیزان براین واقعیت اشراف کامل دارند که(( استقلال ))یکی از بزرگترین شاخصه های نامزدهای شورای شهر می باشد ودراین راستا بعد از بحث وبررسی وارزیابیهای عملکرد گذشته وحلاجی برنامه های آینده نامزدهای شورا ،از میان ایشان تعداد    8 نفر که اسامی آنان به شرح ذیل می باشد می توانند با همدلی ووحدت رویه جایگاه واقعی شورا را احیا نموده ودرعمران وآبادانی شهر موثر باشندوبا توجه به تجارب ارزنده برخی از انان واشراف کامل بر قوانین شورای شهر درعین استقلال ،با استفاده از تمامی سلایق وافکار وظرفیتها وهمسویی وهمکاری با نمایندگان وفرماندار وامام جمعه محترم وکلیه نهادها وادارات سطح شهر  موجبات شکوفایی عمران وآبادانی وتغییرات اساسی درمبلمان شهری وبازگشایی معابر ی که سالهاست مسدود مانده اند وافزایش فضای سبز و...را فراهم خواهند آورد.

1)آقای حاج احد یوسفی(بخشدارسابق بخشهای کندوان وترکمنچای ودبیر وکارشناس تربیتی و...)

2)مهندس افضل حسینخانی(مدرس دانشگاه ودبیر دبیرستانهای میانه،کارشناس فنی شورای حل اختلاف)

3)آقای جعفر شاه محمدی(بخشدار سابق بخشهای کاغذکنان وکندوان)مسئول سابق امور اداری ومالی فرمانداری )کارشناس سابق امور شهری وفرهنگی فرمانداری و...

4)آقای مهندس حیدر رجبی(شهردار سابق کاغذ کنان وترکمنچای ومعاون سابق شهرداری ،مسئول واحد شهرسازی شهرداری میانه ،مسئول واحد عمرانی شهرداری میانه )

5)آقای بهمن نعمت زاده (مدرس دانشگاه وکارشناس ارشد جغرافیا و...)

6)آقای اقبال حسینی(مسئول شعبه موسسه مالی ثامن)

7)آقای بهروز بخشی (کارشناس علوم اجتماعی ،رئیس هیئت مدیره شرکت طراحان سعادت سبز )

8)خانم حافظه شیخ الاسلامی (عضوشورای اسلمی شهر میانه (دور دوم وسوم)نماینده شورای شهر درکمیسیون عالی معاملات شهرداری،عضو مجمع کشوری جمعیت هلال احمر ،عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان )

امید است درراستای ارج نهادن به فرامین مقام معظم رهبری درروز 24خرداد دست دردست هم برای خلق حماسه ای دیگر درپای صندوقهای رای ،اتحاد وهمدلی وهمبستگی ووفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به تمام جهانیان اثبات کنیم.

9)مهندس امیر چرمی:

درمورخه 20/3/92ستاد انتخاباتی مهندس امیر چرمی (کارشناس دادگستری وکارمند اداره گاز )طی تماس تلفنی اعلان استقلال نموده و درج نام ایشان درلیست حاضر را درخواست کردند.

مدیر انجمن: اسماعیل مختاری
سعید انگوتی گلنگدری(rajoooo-joooon )
۹۲/۰۳/۲۰ - 11:49
نقل قول:
حاج پوریا چرمی (Haji): قصد تمرین برای نمایندگی مجلس را ندارد با احترام سرهنگ چرمی
جناب سرهنگ چرمی ،واقعیت اینست که ما نمی دانیم کدامیک از نامزدهای محترم تمرین نمایندگی مجلس را می نمایند ،اگر لطف فرموده ومارا دراین مورد راهنمایی کنید ممنون خواهیم شد.
سعید انگوتی گلنگدری(rajoooo-joooon )
۹۲/۰۳/۲۱ - 11:29
جناب آقای بختیاری عزیز ،طرفداری از یک نفردلیل وابستگی شخص نمی باشد ودرعالم سیاست اینگونه موارد طبیعی است ،ماباید از صاحبان قلم تشکر کنیم که قلم فرسایی می نمایند که درفضای انتخاباتی نشاط ورقابت سالم را فراهم آورند ،دلیل عدم اعتلاف ایشان ،قبل از انتخاب با توجه به مقتضیات زمان به نظر می رسد که مصلحت نمی باشدواغلب آنان قول اعتلاف بعد از انتخاب را داده اند که درسخنرانیهایشان هم به این موضوع اشاره می نمایند.
علی مهدی(UGD4 )
۹۲/۰۳/۲۱ - 12:15
نقل قول:
سعید انگوتی گلنگدری: ووامدار کسی نبوده ونیستم اگر به آن لیست ارائه شده خوب دقت می کردید تمامی سلایق درآن لحاظ شده ومن بعد نیز درصورت درخواست افراد ذیصلاح ومستقل به لیست اضافه خواهد شد.من تنها به زیبایی وبالندگی شهرمان می اندیشم .
جناب اقای حاج سعید انگوتی گلنگدری اگر نبودی و نیستی هیچ موقع در مورد افراد نظر نمی دادی با اینکارت وابستگی و وام داری خودت را اثبات کرده ای مردم اگاه هستند و میدانند چه کسانی اصلح و دارای شخصیت و واجد شرایط برای تصدی چه پستی را دارند ونیازی به نظر اجباری بعضی معلوم الحال ندارند ماهیت و موقعیت افراد را همه واقفند
حامید امینی(hamed-amini )
۹۲/۰۳/۲۱ - 16:44
با سلام.
جناب آقای آنگوتی واسه ریاست جمهوری هم تصمیمی گرفتین که چه کسی را انتخاب نمایید.
متشکر
علی مهدی(UGD4 )
۹۲/۰۳/۲۱ - 17:39
نقل قول:
حامید امینی: جناب آقای آنگوتی واسه ریاست جمهوری هم تصمیمی گرفتین که چه کسی را انتخاب نمایید. متشکر
اقای سعید انگوتی گلنگدری شما که در پیشگویی و تشخیص اصلح با توجه به نوشته اقای حامید امینی در رقابت های ریاست جمهوری دوره یازدهمین چه کسی را در حال حاضر اصلح میدانید که به ان رای دهیم ممنون می شویم که ما را راهنمایی کنید که برای دیگران نیز در طول مدت باقی مانده رقابت معرفی کنیم
ارش1364(isaaslani )
۹۲/۰۳/۲۱ - 18:02
بسم الله ارحمن الرحیم
با سلام و عرض خسته نباشید حضورجناب آقای انگوتی
لیست بسیار خوبی است ولی آقای انگوتی شما چه کاره مردم هستید که برای آنها تعیین تکلیف می کنید آیا این جدای از این نیست که شما دارید باز یک جریان را حاکم بر شهر می دانید ؟ به نظر شما زمان آن نیست که انتخاب را به عهده خود مردم بگذارید؟

آیا آقای یوسفی همان جریان حاکمی نیست که فقط خودش را میبیند ؟فکر میکند رزمنده است کدامین رزمنده پشت جبهه نشین ؟ هستند رزمندگان بی ادعایی در میانه که میدانم بدنش پر ترکش است و .....
چرا ما اینها را یدک کش میکنیم تا شاید آبروی بخریم . آقای یوسفی آیا افکارتان با فرزندتان یکی است ؟

آقای مهندس رجبی شما به کدامین دانش می نازید و فکر می کنید عقل کل هستید ؟ به خدا قسم در همین شهرداری دوستانی هستند که کوله باری از تجربه و دانش هستند ولی شما مثل شوراهای قبلی می خواهید نقش یک جریان را بازی کنید آیا سواد سیاسی شما هم به همان اندازه سواد کاریست ؟

آقای شاهمحمدی شما مرد مهربان و نازنینی هستید ولی وقت بازنشستگی و استراحتتان است از چهره تان معلوم است که حوصله کارهای دیگر را ندارید و این برای شهر سم است که انگیزه بهترین چیز برای انسان است ؟

آقای حسینخانی فکر میکنند که برای یک نماینده خاص برنامه اجرا کردن در ستاد مصداق کامل محبوبیت است و ایشان نماینده احتمالی شورا هستند مگر آقای نماینده نگفته اند از کسی حمایت نمیکنند پس کجاست انصاف آیا میخواهیم باز مشکلات شهر را افزایش دهیم یا تنش را از آن دور نمائیم با این وضعیت خیلی بعید است .

خانم شیخ الاسلامی چند سال است سایه سنگین رانت خواری در شورا مد شده چرا دوستان و حامیان شما که اینک در شورا نیستند پولهای میلیاردی دارند آیا این به غیر از این نیست که با یک رانت ارزش یک منطقه بالا و پایین میشود برم قربون اون خدایی که مردمانش میانه ای هستند و شورای شهرش شما ؟
آیا با خطابه گویی و سخنرانی میشود یک شهر آباد را توصیف کرد . آری شما سخنران خوبی هستید ولی آبادگر خوبی نیستید ؟ اصلاح طلب خوبی هستید ولی دنباله روی اصلاح طلبان نیستید چون اگر بودید ذره ای اصلاح می پذیرفتید نه به اخلاق بلکه به عمل چون شما در اخلاق خوبید و نمونه و معلمی دلسوز هستید ولی اینها نشانه یک مدیر برای اداره شهر نیست ...........
با این اوصاف جناب اقای انگوتی شما مرد نازنینی هستید و پرکار و با تجربه و همه دوستتان دارند ولی چرا خودتان کاندید نشدید در این صورت می توانستید همه مشکلات شهر را یک تنه حل نمایید
مقام معظم رهبری امام خامنه می فرمایند :
به کسی رای دهید که مدیر - مدبر و آگاه به مسائل روز و از همه مهمتر به فکر مسائل جامعه و مردم باشد.
و من الله توفیق
علی مهدی(UGD4 )
۹۲/۰۳/۲۱ - 18:16
نقل قول:
ارش1364: با سلام و عرض خسته نباشید حضورجناب آقای انگوتی لیست بسیار خوبی است ولی آقای انگوتی شما چه کاره مردم هستید که برای آنها تعیین تکلیف می کنید آیا این جدای از این نیست که شما دارید باز یک جریان را حاکم بر شهر می دانید ؟ به نظر شما زمان آن نیست که انتخاب را به عهده خود مردم بگذارید؟
اقای عیسی اصلانی قربون اون حرفت قلمت که به اصل و اساس اشاره نموده ای و واقعا اگر اقای حاج سعید انگوتی گلنگدری متوجه بشود که داری جریان خاصی را هدایت گر است باید حرف خود را پس بگیرد
علی مهدی(UGD4 )
۹۲/۰۳/۲۱ - 20:47
کسی که معنای سیاست را نمی داند چگونه می تواند سیاسی باشد فرق ازاد و مستقل و وابستگی را تشخیص دهد؟
ارش1364(isaaslani )
۹۲/۰۳/۲۲ - 08:32
با سلام خدمت حاج آقا انگوتی عزیزو دوست داشتنی
حاج آقا ما که چیزی نگفتیم عصبانی شدید در ضمن شما از مستقل بودن و وامدار بودن صحبت فرمودید ولی چرا همیشه دنباله روی یک تعداد هستید ؟ این از دو مسئله نشات میگیرد:
1- اینکه شما خودتان را خیلی محبوب میدانید و کارشناس و جامعه شناس خوبی هستید و از مسائل و مشکلات شهر خبر دارید و آگاه به مسائل روز هستید ؟
2- یا اینکه شما نیاز به این دنباله روی دارید ؟
اگر غیر اینست پس چرا طی سالیان مهندس هاشمی بعد تغییر موضع حاج محمد علی مددی مگر غیر از اینست که سالها و طی ادوار گذشته همیشه به جناب آقای مددی حجمه وارد می کردید حالا چه شده که شما کارشناس و کارگروه ایشان شده اید .
انسان همیشه دنبال فرصت است تا از آنها به خوبی استفاده کند چون مثل امام و اولیا و پیغمبر پاک نیست و خطا پذیر است پس نگویید من وامدار نیستم . وامدار بودن به پول و ثروت نیست ممکن است شما به کسی دین اخلاقی داشته باشید و از قلبتان برآید ولی هیچ وقت به خود اجازه ندهید که به جای مردم انتخاب کنید شما واقعا" با شخصیت هستید و دوست داشتنی ولی انصافا" بیایید این بار دست از سر شهر بکشیم و بگذاریم مردم خودشان تصمیم بگیرند.
علی مهدی(UGD4 )
۹۲/۰۳/۲۲ - 08:41
نقل قول:
ارش1364: غیر اینست پس چرا طی سالیان مهندس هاشمی بعد تغییر موضع حاج محمد علی مددی مگر غیر از اینست که سالها و طی ادوار گذشته همیشه به جناب آقای مددی حجمه وارد می کردید حالا چه شده که شما کارشناس و کارگروه ایشان شده اید .
اقای عیسی اصلانی دقیقا همان مطلبی که باید گفته شود و اشاره گردد این موضوع است دنبال رو منافع شخصی خود هستند نه منافع عمومی جامعه. باید اقای سعید انگوتی گلنگدری بداند مردم بصیر و واقف به همه امور هستند نمی خواهند به صراحت بگن به مرور زمان روشن خواهد شد
ارش1364(isaaslani )
۹۲/۰۳/۲۲ - 09:47
نقل قول:
رضا ...رجبی: مردم نه وقت تحقیق درمورد کاندیداهای موجود را دارند نه حوصله واغلب دغدغه این کاررا ، لذا می بایستی افرادی مسئولیت چنین کارخطیری را برعهده گرفته وبا صرف هزینه ووقت و...دوستانی را گرد هم آورده وبا دلسوزیی که نسبت به شهر ودیاروهمشهریانشان دارند افرادی را از میان نامزدهای محترم برگزیده وبه عنوان اصلح به مردم عزیزمان معرفی نمایند
جناب آقای رجبی یعنی چه مردم دغدغه دارند و حوصله ندارند انتخاب کنند پس این اقایان برای چی تبلیغ میکنند مگر به غیر از اینست که می خواهند آرای مردم رو جذب کنند حالا ما بیاییم و چند نف رو تعیین کنیم و بگیم که اینا خوبن اینا باید شورا بشن آقای رجبی بعیده تو رو به خدا شهر حیف به خدا قسم مردم ما خیلی مردم با شعوری هستن به شعورشون توهین نکنید.
علی مهدی(UGD4 )
۹۲/۰۳/۲۲ - 10:52
نقل قول:
ارش1364: جناب آقای رجبی یعنی چه مردم دغدغه دارند و حوصله ندارند انتخاب کنند پس این اقایان برای چی تبلیغ میکنند مگر به غیر از اینست
جناب اقای رجبی که شما در امور شهرداری هستی و مشکلات مردم را در شهرداری اگاهی داری چرا تو این مدت کاری برای مردم نمی کردی حالا میخوای عضو شورای شهر بشی که چه بگی؟ایا کسی هست بری شهرداری راضی برگردی؟تو را به وجدانتان قسم میدیم بیش از این مردم را عذاب ندهید
رضا ...رجبی(myaaneh-doost )
۹۲/۰۳/۲۳ - 10:31
نقل قول:
ارش1364: جناب آقای رجبی یعنی چه مردم دغدغه دارند و حوصله ندارند انتخاب کنند پس این اقایان برای چی تبلیغ میکنند مگر به غیر از اینست که می خواهند آرای مردم رو جذب کنند حالا ما بیاییم و چند نف رو تعیین کنیم و بگیم که اینا خوبن اینا باید شورا بشن آقای رجبی بعیده تو رو به خدا شهر حیف به خدا قسم مردم ما خیلی مردم با شعوری هستن به شعورشون توهین نکنید.
جناب آقای اصلانی عزیز ممنون از حسن توجه والایتان ،ولی اگراندکی بیشتر به متن توجه می فرمودید متوجه می شدید که بنده اعتقاد راسخ به بلوغ سیاسی همشهریان فهیممان داشته ودارم ولی از آنجایی که سالهاست درمیان این مردم ولایت مدار زندگی کرده وبا خلقیات ایشان آشناییم ،هم شما وهم همه عزیزان می دانید که برخی از مردم با وجود دغدغه انتخاب درست ، وقت وحوصله تعقیب برنامه های کاندیداها را ندارند لذا با توجه به متن مندرجه بنده می توانید نتیجه بگیرید که منظور من تمامی همشهریانم نبوده وطیف خاصی مدنظرم می باشد .
به هر حال آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی وسایر دوستان دارم .
رضا ...رجبی(myaaneh-doost )
۹۲/۰۳/۲۳ - 10:32
نقل قول:
علی مهدی: جناب اقای رجبی که شما در امور شهرداری هستی و مشکلات مردم را در شهرداری اگاهی داری چرا تو این مدت کاری برای مردم نمی کردی حالا میخوای عضو شورای شهر بشی که چه بگی؟ایا کسی هست بری شهرداری راضی برگردی؟تو را به وجدانتان قسم میدیم بیش از این مردم را عذاب ندهید
جناب آقای مهدی ،آیا تمامی نظریاتی که درج می فرمایید با چنین تعجیل وسهوی صورت می گیرید؟
بنده نه کارمند شهرداری هستم ونه وابسته به این نهاد ،بهتر است به اسامی دقت بیشتری بفرمایید ....ممنون
سعید انگوتی گلنگدری(rajoooo-joooon )
۹۲/۰۳/۲۳ - 10:48
جناب آقای باانصاف عزیز :متشکرم از نظریات دلسوزانه وقابل قبول جناب عالی ،ولی خواهشمندم اگروقتی داشته باشید قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با دقت مطالعه بفرمایید که درآن ازادی بیان وقلم تا آنجایی که به ارکان نظام لطمه ای وارد نکند مدنظر قرار گرفته ،ارائه لیست ما دلیل وابستگی نبوده بلکه از سر دلسوزی می باشد که یک روز موقیت کشور ما ایجاب می کرد از کشورمان درجبهه ها دفاع کنیم وامروز ایجاب می کند با اطلاع رسانی عموم مردم را به عملکرد نامزدها واقف نماییم تا بتوانند بعد از بررسی از میان ایشان اصلحین را انتخاب نمایند.به نظر می رسد همه کاربران عزیز باید تا حد توان این رسالت عظیم را به سرانجام برسانند.
از اینکه لحن مرا بیشتر به مشاجره نزدیک می دانید شاید برداشت شما درست باشد ولی لحن صحبت بنده هم اینگونه است.
سعید انگوتی گلنگدری(rajoooo-joooon )
۹۲/۰۳/۲۳ - 11:07
نقل قول:
ارش1364: با سلام خدمت حاج آقا انگوتی عزیزو دوست داشتنی حاج آقا ما که چیزی نگفتیم عصبانی شدید در ضمن شما از مستقل بودن و وامدار بودن صحبت فرمودید ولی چرا همیشه دنباله روی یک تعداد هستید ؟ این از دو مسئله نشات میگیرد: 1- اینکه شما خودتان را خیلی محبوب میدانید و کارشناس و جامعه شناس خوبی هستید و از مسائل و مشکلات شهر خبر دارید و آگاه به مسائل روز هستید ؟ 2- یا اینکه شما نیاز به این دنباله روی دارید ؟ اگر غیر اینست پس چرا طی سالیان مهندس هاشمی بعد تغییر موضع حاج محمد علی مددی مگر غیر از اینست که سالها و طی ادوار گذشته همیشه به جناب آقای مددی حجمه وارد می کردید حالا چه شده که شما کارشناس و کارگروه ایشان شده اید . انسان همیشه دنبال فرصت است تا از آنها به خوبی استفاده کند چون مثل امام و اولیا و پیغمبر پاک نیست و خطا پذیر است پس نگویید من وامدار نیستم . وامدار بودن به پول و ثروت نیست ممکن است شما به کسی دین اخلاقی داشته باشید و از قلبتان برآید ولی هیچ وقت به خود اجازه ندهید که به جای مردم انتخاب کنید شما واقعا" با شخصیت هستید و دوست داشتنی ولی انصافا" بیایید این بار دست از سر شهر بکشیم و بگذاریم مردم خودشان تصمیم بگیرند.
برادرعزیزم جناب آقای اصلانی ،حق مطلب اینست که ،طرح چنین مسائلی از سوی اینجانب نشان از وابستگی شدید بنده دارد ولی نه به شخص وطیف خاص بلکه ،به نظام ومردم .
تغییر مسیر اینجانب نیز دربرخی موارد تنها وتنها به خاطر مردم شهید پرور میانه است وبس .
باز هم می گویم من نه وامدار ووابسته به شخص وطیفی هستم ونه خواهم بود بلکه دغدغه بزرگ من پیشرفت واعتلای شهر م بوده ومجد وعظمت شخصیت همشهریانم برای من والا تر از هرچیزیست.
علی مهدی(UGD4 )
۹۲/۰۳/۲۳ - 13:57
نقل قول:
سعید انگوتی گلنگدری: برادرعزیزم جناب آقای اصلانی ،حق مطلب اینست که ،طرح چنین مسائلی از سوی اینجانب نشان از وابستگی شدید بنده دارد ولی نه به شخص وطیف خاص بلکه ،به نظام ومردم . تغییر مسیر اینجانب نیز دربرخی موارد تنها وتنها به خاطر مردم شهید پرور میانه است وبس . باز هم می گویم من نه وامدار ووابسته به شخص وطیفی هستم ونه خواهم بود بلکه دغدغه بزرگ من پیشرفت واعتلای شهر م بوده ومجد وعظمت شخصیت همشهریانم برای من والا تر از هرچیزیست.
اقای حاج سعید انگوتی گلنگدری ایشااله رحمان رحیم روز شنبه اسامی اعلام شد شعور فرهنگی همشهریان برات روشن خواهد کرد و جریان وامداری و وابستگی تو را اثبات خواهد کرد منتظر پیروزی حق بر باطل هستیم
حامیان مهندس ابراهیم بابایی(shoora )
۹۲/۰۳/۲۴ - 09:38
@};-@};-@};-@};-


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
باشگاه سانداووشو المپیک شهرستان میانه ثبت نام میکنداز دنیای ما....چگونگی انقراض نسل ایرانی ها!چگونه دیوانه شویم!رابطه دو چشم با هماگر دو مردخواهان یک زن باشند چه می شه؟عشق یعنی مستی و دیوانگیسخنگوی کمیسیون امنیت ملی: دانایی فر زنده است و با جیش العدل همکاری داشته^^*** خرید انواع سامانه های پیامکی با قیمت های نازل ***^^حکم زیر ابرو برداشتن مردان

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است